Članice istraživačke grupe sudjelovat će svojim istraživanjima na Četvrtoj medievističkoj znanstvenoj radionici u Rijeci (30. – 31. svibnja 2019.). Izlaganja na temelju provedenoga istraživanja doc. dr. sc. Maje Ćutić Gorup (Sveučilište u Rijeci, Filozofski fakultet), Prilog metodologiji istraživanja reformacije i katoličke konfesionalizacije na primjeru habsburške Istre i doc. dr. sc. Saše Potočnjak (Sveučilište u Rijeci, Filozofski fakultet), Prilog istraživanju glagoljaštva na otoku Rabu do 1600. godine održat će se u sklopu sekcije 3A: Pisani i materijalni izvori u istraživanjima sjevernog Jadrana između 1300. i 1600. godine (moderator Ana Marinković, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb), uč./r. 106.

Četvrta medievistička znanstvena radionica u Rijeci – Fourth medieval workshop in Rijeka program

Program i Knjižica sažetaka – Program and book of abstracts